ATSAUKSMES


2 bērnu māmiņa

Ļoti mīļa un jauka vieta kur kopā sanākt jaunajām māmiņām un mazulīšiem. Ieguvējas esam mēs - māmiņas un arī mazulīši ir guvuši jaunus draugus. Paldies Inesei Šteinbergai, Daigai un Ilzei...

Inta

Sāku vest uz Bēbīšu skolu savu meitiņu, kad viņai bija nepilni 5 mēneši. Sākumā domāju, ko viņa tur tik maziņa darīs, bet tad redzēju, cik ļoti viņai nodarbībās patika visu vērot un draudzēties ar citiem bērniem, ka, tagad jau atpazīst dziesmiņas, plaukšķina un kustās līdzi, pazīst bērnus, skolotājas. Mājās esot ne vienmēr  sanāk ar bērnu parotaļāties, veselas stundas garumā, tāpēc šī vieta ir lieliska iespēja to izdarīt. Un, manuprāt, skolotājas Daiga un Ilze ir foršākās skolotājas pasaulē!

Edīte

Abas ar meitiņu vienmēr priecājamies apmeklēt bēbīšskoliņu. Meitas seju vienmēr pārņem prieks, kad viņa saprot, ka ir atvesta uz „bēbīšiem”. Tā ir gan lieliska vieta bērniem, kur iemācīties daudz jauna caur dziesmām, rotaļām un citu bērnu izdarībām, gan forša vieta mammām, kur apspriest dažādas lietas par un ap bērnu audzināšanu. Vadītāja Daiga vienmēr izdomā ko jaunu, ar ko priecēt gan bērnus, gan vecākus, lai nebūtu garlaicīgi ne vienam! Ļoti patīk viņas profesionālā un dzīvespriecīgā pieeja. Paldies par lielisko iespēju priecēt sirdis „bēbīšos”. 

Hannas mamma

Aizputes Bēbīšu skoliņa ir ļoti laba vieta ne tikai bērniņam, bet arī mammai. Patīk tik ļoti sirsnīgie pedagogi, kas ir ļoti atsaucīgi, zinoši un pretimnākoši. Ļoti labi var redzēt kā tiek veicināta mazuļu attīstību un kontaktēšana starp sava un mazliet vecākiem bērniem. Izglītojoša vieta, kas palīdz izzināt šo pasauli. Mammai arī ir iespēja padalīties ar savu prieku, bēdu - ir laba informācijas apmaiņa. Ļoti pozitīvi vērtēju šo skoliņu. Lai veicas!

Divu meitu mamma

Esmu divu meitu mamma. Vienai meitai ir 8 gadi un otrai 2 gadi. Gan ar pirmo, gan ar otro meitu, kad viņas vēl bija zīdainīši, apmeklēju Bēbīšu skoliņas nodarbības biedrībā „Aizputes Samarietis”. Uz Bēbīšu skoliņu sāku viņas vest, kad viņām bija 6 mēneši. Šis laiks gan man, gan manām meitām ir mīļu atmiņu pilns. Pēc savas pieredzes vēlos teikt, ka Bēbīšu skoliņu ir vērts apmeklēt. Labumu no tā gūst gan mamma, gan bērns. Mammai ir iespēja izrauties no ikdienas rutīnas, interesanti pavadīt laiku, iegūt jaunu, sev aktuālu informāciju par bērniņa aprūpi un attīstību. Bērniņam ir iespēja interesantāk paplašināt savu redzesloku un attīstību. Bērniņš agrāk sāk apzināties un iemācīties daudzas aizraujošas lietas – ierauga citus mazuļus, dzird un redz jaunas lietas. Bēbīšu skoliņā var vērot un iepazīt ne tikai sava bērniņa attīstību un izaugsmi, bet arī citu bērniņu attīstību. Šajā rūpju un nedalītas uzmanības laikā, ir iespēja iepazīties arī ar citām mammām un mazuļiem, kuriem ir tādas pašas rūpes un uztraukumi. Nereti, iepazītās mammas un mazuļi, vēlāk kļūst tik mīļi un tuvi, ka tiek satikti arī ārpus bēbīšuskoliņas nodarbībām, kopīgām pastaigām un citiem pasākumiem. Nodarbības vada cilvēki, kas izprot bērna attīstību un uztveri attiecīgā vecumā un prot izskaidrot mammām dažādus jautājumus, kas skar interesējošo tēmu. Nodarbību vadītāji ir profesionāļi, jo gan ikdiena, gan profesionālais darbs ir saistīts ar bērniem. Biedrībā „Aizputes Samarietis”, izvērtējot nepieciešamāko, nepārtraukti tiek domāts par telpu uzlabojumiem, paplašinājumiem, pakalpojumu klāsta piedāvājumu. Esmu ļoti apmierināta ar iegūto gan sev, gan maniem bērniem no Bēbīšu skoliņas apmeklējuma laika. Silti iesaku to darīt arī citām mammām, jo mana pieredze ir tikai pozitīva.

 

 .